Wiadomości

  • 23 lutego 2024
  • 27 lutego 2024
  • wyświetleń: 2478

Będzie można skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych. Szczegóły

Za nami:

Kaufland wraz z partnerami - Geneva Trust i LUX MED - zapraszają mieszkanki województwa śląskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym.

Mammografia, badanie piersi
Będzie można skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych


W lutym na parkingach wybranych sklepów Kaufland pojawią się mobilne punkty badań mammograficznych. Mammobusy zaparkują również w miastach województwa śląskiego, w tym we wtorek 27 lutego przy ulicy Słowackiego 31 w Czechowicach-Dziedzicach.

Do bezpłatnych badań mogą przystąpić panie w wieku od 45 do 74 lat (przy określeniu wieku decyduje rok urodzenia), które posiadają ubezpieczenie i w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie korzystały z bezpłatnej mammografii. Aby zapisać się na badanie w naszym mieście, należy zadzwonić pod numer 58 767 34 44 (Geneva Trust).

W 2023 roku mammobusy zaparkowały na parkingach sklepów Kaufland ponad 1200 razy. W 2024 roku sieć ponownie zachęca do odwiedzania mammobusów, które pojawią się przy wybranych marketach Kaufland. W lutym mobilne punkty badań zaparkują w blisko 100 lokalizacjach.

mp / czecho.pl

źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.