Wiadomości

  • 8 lutego 2024
  • 10 lutego 2024
  • wyświetleń: 3034

[FOTO] Bronów: przy przystankach autobusowych pojawiły się kolejne stojaki na rowery

Kilka przystanków autobusowych w Bronowie zyskało nowe stojaki na rowery. W sumie pojawiły się one w trzech lokalizacjach.

Nowe stojaki na rowery w Bronowie · fot. Nadesłane przez czytelnika


Nowe stojaki rowerowe pojawiły się na przystankach "Bronów Graniczna / Kunza / Pętla", "Bronów Kunza / Miodowa" oraz "Bronów Kunza / Zarzeczna". To przystanki obsługiwane przez linie PKM Czechowice-Dziedzice - numer 6 oraz X, a także wydłużone kursy linii numer 1.

Stojaki zostały zamontowane w ramach zadania pod nazwą "Naprawy infrastruktury przystankowej na terenie gminy Czechowice-Dziedzice - przetarg ogłoszono pod koniec listopada ubiegłego roku. W sumie zamontowano 12 nierdzewnych stojaków na rowery w kształcie litery U.

Oprócz dostawy i montażu stojaków wyżej wymienione zadanie obejmowało również naprawę oświetlenia stanowisk autobusowych na terenie dworca autobusowego w Czechowicach-Dziedzicach.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.