Wiadomości

  • 9 lutego 2024
  • wyświetleń: 235

Ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI - jakość, trwałość, estetyka

Materiał partnera:

Czy można połączyć uniwersalne rozwiązania z różnorodnością aranżacji? Takie właśnie są ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI, które świetnie sprawdzają się w wielu nieruchomościach, niezależnie od ich stylu architektonicznego.

brama


Bogactwo możliwości



WIŚNIOWSKI to przede wszystkim ogromny wybór pod względem wzornictwa i kolorystyki. Stworzyliśmy ponad 80 wzorów w 8 różnych kolekcjach. Dzięki temu nasi klienci bez problemu znajdą odpowiadające im ogrodzenie posesyjne. Wolisz proste formy i kształty? Wybierz kolekcję CLASSIC lub STYLE, w których minimalizm łączy się z solidnością konstrukcji. Dodatkowo CLASSIC występuje w trzech odsłonach: z segmentami przeziernymi, półprzeziernymi i zabudowanymi. Również STYLE to aż 13 różnych wzorów.

MODERN to linia dla osób lubiących nowoczesne rozwiązania w architekturze. W tych samych kategoriach sprawdza się seria HOME INCLUSIVE zapewniająca spójny i harmonijny design, a równocześnie maksimum prywatności dzięki zabudowanym segmentom.

LUX charakteryzują eleganckie wzory nawiązujące do metaloplastyki. Tego typu ogrodzenie świetnie nada się dla osób, które chcą lepiej zaprezentować ogrodową aranżację. Z kolei VARIO z mocnymi, stalowymi kształtownikami to oferta pasująca do każdej posiadłości. Nasze dwie ostatnie kolekcje to PREMIUM i BASIC reprezentujące połączenie elegancji i prostoty.

Systemowe rozwiązania dla każdej nieruchomości



Każdy, dla kogo swoboda wyboru ma znaczenie doceni możliwość doboru poszczególnych elementów i komponowania ogrodzenia według własnego uznania. Funkcjonalny system składa się z modułów, które można dostosować zgodnie z potrzebami i gustem, ale również panującymi warunkami np. ukształtowaniem terenu. Stworzenie spójnego projektu, podobnie, jak montaż jest prostsze, niż sądzisz!

Dopasuj odpowiednią bramę - nasza propozycja obejmuje bramy przesuwne, dwuskrzydłowe i składane. Ich uzupełnieniem są furtki idealnie nadające się na front ogrodzenia. Ochronę i prywatność zagwarantują też panele i przęsła ogrodzeniowe.

Niezwykle praktycznym pomysłem jest słup MultiBox. Ten wyjątkowo funkcjonalny element jest zintegrowany ze skrzynką pocztową i wrzutem na paczki, wideodomofonem oraz włącznikiem kodowym. Dzięki niemu zyskujesz znacznie większą swobodę w odbiorze paczek. Nie musisz być nawet obecny w domu, kiedy zjawia się kurier - wystarczy zdalnie udostępnić mu skrzynkę przy pomocy jednorazowego kodu!

Ogrodzenia na długie lata



Dzięki wytrzymałej konstrukcji nowoczesne ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI będą Ci z powodzeniem służyć przez wiele lat. Zastosowaliśmy wysokogatunkowe materiały, a nasze ogrodzenia posiadają stosowne certyfikaty jakości. Zadbaliśmy też o ich pełną ochronę przed korozją. Stalowe elementy zostały zabezpieczone z wykorzystaniem cynkowania ogniowego oraz malowania proszkowego w systemie DUPLEX. Ścisła kontrola procesu na każdym etapie sprawia, że mamy pewność, iż każdy egzemplarz to najwyższa jakość wykonania. Dzięki temu nasi klienci otrzymują 10-letnią gwarancję. Skorzystaj z naszej bogatej oferty na ogrodzenia!