Wiadomości

 • 27 lutego 2024
 • wyświetleń: 286

LKS Goczałkowice-Zdrój przed meczem z Wartą Gorzów!

Materiał partnera:

Do rozpoczęcia rundy wiosennej w wykonaniu piłkarzy z Goczałkowic pozostał już niespełna tydzień. Dokładnie 2 marca zawodnicy tego zespołu zmierzą się przed własną publicznością z Wartą Gorzów. Kto zdaniem zakładów piłkarskich jest faworytem tego spotkania?

lks goczalkowice zdroj przed meczem z warta gorzow zaklady pilkarskie zaklady bukmacherskie


LKS Goczałkowice-ZdrójDrużyna z Goczałkowic na stałe zagościła na piłkarskiej mapie futbolu od czasu, gdy została wypromowana przez Łukasza Piszczka. Zainteresowanie neutralnych kibiców znacząco wzrosło. Obecnie jest to zespół, który występuje na poziomie III. Ligi. Aspiracje są jednak zdecydowanie wyższe, lecz walka o awans w tym sezonie będzie niezwykle wymagającym zadaniem. Wystarczy wspomnieć, że po pierwszej części sezonu na koncie tego zespołu znajduje się 25 wywalczonych punktów po 18 rozegranych meczach. Jest to więc dorobek, który sprawia, że aktualnie do lidera LKS Goczałkowice-Zdrój traci aż 17 oczek. Biorąc pod uwagę, że awans do wyższej klasy rozgrywkowej wywalczył tylko jedna najlepsza drużyna, to kwestia awansu jest niezwykle skomplikowana.

Analizując pierwszą część sezonu w wykonaniu tego zespołu, warto zwrócić uwagę, że ekipa z Goczałkowic zdecydowanie lepiej spisywała się w meczach przed własną publicznością. Na koncie tego zespołu znalazło się aż 16 wywalczonych punktów po 8 rozegranych starciach u siebie. Bilans bramkowy również wygląda imponująco, ponieważ 16 razy trafili do siatki rywali i stracili zaledwie 6 goli.

Na wyjazdach nie było jednak już tak kolorowo, ponieważ ukończyli rozgrywki w rundzie jesiennej i dopiero na 12. miejscu. Na wyjazdowym koncie znalazło się tylko 9 wywalczonych punktów. LKS Goczałkowice-Zdrój rozegrał aż 10 spotkań w delegacji, w których miał ujemny bilans bramkowy. Jeśli szukać więc miejsca do potencjalnej poprawy, to bez wątpienia znajdziemy je w przypadku rywalizacji rozgrywanych na wyjazdach.

Po pierwszej części sezonu piłkarze z Goczałkowic plasują się dopiero na 9. miejscu w tabeli. Ten wynik mógł, a nawet powinien być zdecydowanie lepszy, gdyby nie fatalna końcówka rozgrywek. Piłkarze LKS-u zanotowali serię 4 porażek i zaledwie jednego remisu w 5 ostatnich spotkaniach. Tym samym stracili aż 14 cennych punktów, a przecież dystans do lidera wynosi dokładnie 17 oczek. Zakłady piłkarskie na podstawie proponowanych kursów nie spodziewały się tak słabej postawy tego zespołu na zakończenie rozgrywek.

Statystyki:

 • Drużyna z Goczałkowic wywalczyła zaledwie 9 punktów na wyjazdach.
 • LKS wywalczył 16 oczek w 8 meczach domowych.
 • Na koncie tego zespołu jest 8 kolejnych meczów bez zwycięstwa, licząc również sparingi.
 • LKS zakończył rundę jesienną 5 spotkaniami bez zwycięstwa.
 • Na koncie tego zespołu znajdują się 4 porażki w ostatnich 5 meczach ligowych.


Warta GorzówKolejnym ligowym przeciwnikiem LKS-u Goczałkowice-Zdrój będzie ekipa Warty Gorzów. Można powiedzieć, że oba te zespoły są sąsiadami w ligowej tabeli, ponieważ dzielą je zaledwie 3 punkty. Warta po pierwszej części rozgrywek uzbierała na koncie 22 wywalczone oczka. To co jednak różni te drużyny to fakt, że ekipa z Gorzowa ma aż 34 stracone bramki, a dla porównania LKS Goczałkowice-Zdrój 18 razy wyciągał piłkę z własnej siatki.

Warta Gorzów jest jednak zespołem, który na równym poziomie prezentował się w meczach domowych, a także na wyjazdach. U siebie wywalczyli 12 punktów w 10 rozegranych spotkaniach, natomiast w delegacjach uzbierali 10 oczek po 8 starciach. Nie ma więc tutaj mowy o tak dużej dysproporcji występach przed własną publicznością i w delegacjach, jak w przypadku ekipy gospodarzy.

Warta Gorzów to drużyna, która bez wątpienia nie będzie celować w awans, a raczej spoglądać za siebie. Aktualna przewaga tego zespołu nad strefą spadkową to zaledwie 4 punkty. Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami w obecnej kampanii zakończyło się zwycięstwem Warty Gorzów. Ogólnie piłkarze tej ekipy są niepokonani w 4 kolejnych rywalizacjach z najbliższym przeciwnikiem.

Statystyki

 • Warta Gorzów zwyciężyła w 2 ostatnich meczach bezpośrednich.
 • Warta jest niepokonana w 4 kolejnych starciach z tym przeciwnikiem.
 • Warta Gorzów nie zanotowała żadnego zwycięstwa w 3 ostatnich meczach ligowych. Warta Gorzów nie zachowała czystego konta w 6 kolejnych starciach w lidze.
 • 5 poprzednich rywalizacji z udziałem tego zespołu zakończyło się wynikiem powyżej 2,5 gola.


Jak obstawiać zakłady piłkarskie?Przed nami spotkanie 2 zespołów, które plasują się w środku ligowej tabeli. Warta i LKS mają w tym momencie jeszcze bezpieczną przewagę nad strefą spadkową, jednak niewykluczone, że w najbliższych tygodniach sytuacja może się zmienić. Właśnie dlatego oba te kluby potrzebują dobrego początku rundy wiosennej, aby szybko oddalić od siebie widmo potencjalnej walki o utrzymanie.

Statystyki z ostatnich meczów bezpośrednich pomiędzy tymi drużynami wskazują na przewagę ekipy z Gorzowa. Warta ma serię 4 kolejnych starć bez porażki, a dodatkowo zwyciężyła w 2 poprzednich rywalizacjach. Historycznie więcej zwycięstw ma LKS Goczałkowice-Zdrój, jednak triumfował on w pierwszych 3 meczach pomiędzy tymi zespołami, a miały one miejsce w latach 2020-2021.

Wśród oferty zakładów sportowych na to wydarzenie znajdują się oczywiście propozycje dotyczące kursów głównych. Zakłady piłkarskie uważają, że faworytem najbliższego spotkania będzie LKS Goczałkowice-Zdrój. Takie przewidywania wynikają przede wszystkim z tego, że piłkarze tego zespołu będą mieli atut własnego boiska, a w pierwszej części rozgrywek można było zauważyć ogromną dysproporcję pomiędzy występami u siebie a na wyjazdach. LKS wywalczył aż 16 oczek w 8 meczach przed własną publicznością. Fani bez wątpienia liczą na to, że po serii słabych meczów na koniec rundy jesiennej, a także nieudanych sparingów uda się przełamać.

Ciekawą propozycją do obstawienia z oferty zakładów bukmacherskich na piłkę nożną mogą być również zakłady dotyczące bramek. 4 kolejne mecze domowe z udziałem LKS-u zakończyły się wynikiem na powyżej 2,5 gola, a Warta Gorzów ma serię 5 takich rezultatów. Zakłady piłkarskie to bez wątpienia ciekawe rozwiązanie dla miłośników sportu, którzy chcą zwiększyć swoje emocje podczas oglądania widowiska sportowego.

Więcej lokalnych wiadomości sportowych, a także artykułów na temat LKS Goczałkowice-Zdrój przeczytasz w specjalnej zakładce sport.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o o. posiada zezwolenie o numerze DAG9. 6831.4.2023 wydane na mocy decyzji Ministra Finansów z dnia 11 stycznia 2024, która upoważnia zarówno do urządzania i prowadzenia działalności zakresie zakładów wzajemnych przez Internet, jak i w punktach naziemnych.

Autor tekstu: Mateusz Nowak - absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na X - @Mati_N95