czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 marca 2008
  • wyświetleń: 2274

Dwa lata za kratami za 3,50 zł

Policjanci z komisariatu III przedstawili zarzuty Witoldowi J. - 31-letniemu mieszkańcowi Czechowic-Dziedzic podejrzanemu o oszustwo.

Reklama

Sprawca ujęty został we wtorek o godzinie 15.00 przez pracowników ochrony jednego z bielskich hipermarketów przy ulicy Bohaterów Monte Cassino na gorącym uczynku przestępstwa. Przekazano go w ręce stróżów prawa. Jak ustalono, w trakcie zakupów zamienił opakowania na płytach kompaktowych. Płytę o wartości 4,49 złotych przełożył do opakowania, na którym widniała cena 0,99 groszy, powodując straty w wysokości 3,50 złotych...

Swoim postępowaniem sprawca naraził się na zarzuty oszustwa - przestępstwa, za które grozi mu kara 2 lat pozbawienia wolności. Zatrzymany skorzystał z przysługującego mu prawa i dobrowolnie poddał się karze grzywny w wysokości 500 złotych, zmuszony też będzie uregulować koszty postępowania. Ostateczną decyzję w kwestii wymiaru kary podejmie natomiast Sąd.

KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.