Wiadomości

  • 27 marca 2024
  • wyświetleń: 73

Jak oglądać PPV za darmo?

Materiał partnera:

Wydawać by się mogło, że PPV nie może być darmowe. W końcu sam ten skrót oznacza płatną usługę oglądania treści multimedialnych. Nas szczęście istnieje łatwy sposób, aby to stało się możliwe. Jak więc oglądać Pay-Per-View bez konieczności wydawania pieniędzy?

jak oglądac transmisje ppv za darmo


W Polsce o usłudze PPV zrobiło się głośno w 2009 roku. Wtedy to bowiem do swojej oferty wprowadziła ją platforma Cyfrowy Polsat w postaci VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa. Zdecydowanie głośniej zrobiło się o niej 2011 roku przy okazji walki Witalija Kliczko z Tomaszem Adamkiem. W następnych latach usługa ta zyskiwała tylko na popularności. Dzięki temu w chwili obecnej stanowi ona standard szczególnie jeśli mowa o galach sportów walki. Jeśli zatem jesteście fanami np. KSW, to nie pozostaje Wam nic innego, jak tylko wykupić dostęp do konkretnej gali.

Warto jednak wiedzieć, że istnieje szansa na obejrzenie interesującego Was wydarzenia bez konieczności zapłaty. Jak zatem oglądać PPV całkowicie za darmo? Zobacz które rozgrywki transmitują bukmacherzy za darmo: www.legalsport.pl/vademecum/porady-dla-kibicow/bukmacher-tv-mecze-u-bukmacherow/

Sporty walki za darmo - jak oglądać w PPV?Jak już wiecie, PPV nie zawsze wiąże się z koniecznością wydawania pieniędzy. Tym samym pora przejść do szczegółów, bo te pewnie najbardziej Was interesują. Jaki jest więc sposób na oglądanie PPV całkowicie za darmo? Tutaj z pomocą przychodzą konkursy udostępniane przez serwis bukmacherski Legalsport. Jeśli zatem jesteście fanami sportów walki, to jest to oferta dokładnie dla Was. Dodatkowo do wzięcia udziału w zabawie skusić Was powinny również warunki wspomnianych konkursów, które za każdym razem są wyjątkowo proste.

Aby się o tym przekonać, wystarczy rzucić okiem na konkurs organizowany z okazji gali FAME MMA Rebon, w którym do wygrania było aż sześć kodów zapewniających darmowy dostęp do transmisji tego wydarzenia. Tak naprawdę jedynym wymogiem było napisanie komentarza pod artykułem dotyczącym tej zabawy z odpowiedzią na pytanie dlaczego to właśnie Wy powinniście otrzymać wspomniany kody. Z kolei przy okazji gali FAME MMA taki kod zgarnąć można było tylko i wyłącznie za polubienie fanpage Legalsport na Facebooku, udostępnienie informacji na temat zabawy i wskazanie zawodnika, któremu kibicujecie z krótkim uzasadnieniem. Wówczas w grze było również aż sześć specjalnych kodów - każdy o wartości co najmniej 39,99 zł.

W tym miejscu warto wspomnieć, że konkursy organizowane przez serwis Legalsport to nie jedyna droga prowadząca do oglądania PPV całkowicie za darmo. Drugim sposobem jest po prostu postawienie zakładu. Tak było chociażby w przypadku gali KSW Epic, której oficjalnym sponsorem był bukmacher Fortuna. Wówczas wystarczyło założyć całkowicie darmowe konto gracza przy użyciu kodu LEGALSPORT, wpłacenie depozytu minimum 20 zł postawienie kuponu z przynajmniej jednym zdarzeniem z tego wydarzenia. Myślicie, że coś tu nie gra, ponieważ i tak trzeba było wyłożyć pieniądze na wpłatę? Jeśli tak, to tylko przypominamy, że w ramach bonusu powitalnego u najstarszego bukmachera w Polsce trzy pierwsze zakłady zagrać można bez ryzyka. Tym samym wejście do gry nie wiązało się z żadnym ryzykiem, bo w razie niepowodzenia Fortuna i tak zwracała stawkę.

Jak więc widzicie, PPV może być darmowe. Jeżeli zatem i Wam marzy się oglądanie gal sportów walki bez konieczności wydawania pieniędzy, to nic straconego. Wystarczy, że będziecie regularnie zaglądać na stronę kryjącą się pod adresem http://www.legalsport.pl. Wówczas prędzej czy później traficie na artykuł dotyczący tego zagadnienia i dowiecie się, co dokładnie trzeba zrobić, aby emocjonować się pojedynkami współczesnych gladiatorów.