Wiadomości

  • 31 marca 2024
  • 1 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 4691

Mebelki pani Werki - dajemy meblom z drewna egzotycznego drugie życie!

Artykuł sponsorowany:

Szukasz niezwykłych mebli z drewna egzotycznego? Pracownia Mebelki pani Werki z Zabrzega jest właśnie dla Ciebie! Niedawno w Goczałkowicach-Zdroju powstał sklep, gdzie na 300 metrach kwadratowych można znaleźć meble dla osób o każdym guście.

Mebelki pani Werki - Goczałkowice-Zdrój, ul. św. Anny 4


Nazywam się Weronika Zięba i od przeszło dwóch lat wspólnie z mężem Kubą sprowadzamy używane meble z drewna egzotycznego i dajemy im drugie życie. Nasza pracownia mieści się w starym, ceglanym budynku koło zapory w Zabrzegu.

Rozwijamy się bardzo dynamicznie, wyposażyliśmy już wiele domów w naszym regionie i w całej Polsce, a nawet hotel na Zanzibarze. Nasze mebelki trafiły też na kilka planów filmowych, w tym upiększyliśmy produkcję Netflixa. 23 marca otworzyliśmy sklep o powierzchni 300m2. Mieści się w dawnej Złotej Podkowie lub inaczej starych Ogrodach Kapias, w Goczałkowicach-Zdroju.

Mebelki pani Werki
Mebelki pani Werki - Goczałkowice-Zdrój, ul. św. Anny 4


Znaleźć można u nas meble Indonezyjskie i Indyjskie, ale mamy też pojedyńcze sztuki z Tybetu, Meksyku i Chin. Wiele oryginalnych okazów jak na przykład XVIII wieczne siodło na słonia, które służy jako stolik kawowy (widoczne na zdjęciach). Mamy meble nowe z drewna, z recyklingu oraz stare, odnowione przez nas w bardzo obszernym wyborze.

Przede wszystkim kochamy to co robimy, a naszym zamysłem od samego początku pracy było działać pozytywnie dla środowiska i dać od siebie coś więcej. Firma powstała w duchu recyklingu mebli. Wyróżniamy się rodzajami drewna egzotycznego i stylem. Od początku naszej działalności można było nas spotkać na targach staroci w Pszczynie, Kozach, Bielsku-Białej i Cieszynie. Mogli nas Państwo zobaczyć też w programie Łowcy Skarbów, gdzie przedstawiliśmy fotele oraz kanapę. Staramy się być zauważeni, bo warto dawać meblom drugie życie!

Mebelki pani Werki
Mebelki pani Werki - Goczałkowice-Zdrój, ul. św. Anny 4


Z przyjemnością zapraszam wszystkich w każdy weekend od 10.00 do 16.00. Sklep będzie otwarty tylko w soboty i niedziele - w tygodniu odnawiamy meble w pracowni.

Mebelki pani Werki

Media społecznościowe: