Wiadomości

  • 4 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 2152

"Wybory 2024 - na kogo oddać swój głos?" - wideo

Artykuł sponsorowany:

Szanowni mieszkańcy gminy Czechowice-Dziedzice, znajomi i przyjaciele.
Do wyborów samorządowych pozostało już niewiele czasu. To ostatnie momenty, kiedy będziecie decydować, na kogo postawicie swój głos. Mamy głęboką nadzieję, że będzie to wybór przemyślany i dojrzały. Mamy nadzieję, że będzie to głos na kandydatów z KWW "Twój Samorząd". Kandydatów na Radnych Miejskich i kandydata na "Nowego burmistrza" Czechowic-Dziedzic.

Drodzy mieszkańcy! Udowodniliśmy Wam, że nie boimy się prowadzić dialogu i że jesteśmy otwarci na problemy mieszkańców. Przedstawiliśmy ofertę dla każdego okręgu wyborczego, dla każdego sołectwa, osiedla i dla każdego z Was, bo w naszych sercach i głowach mamy jeden, ważny cel - oddanie się bezgranicznej pracy na rzecz lokalnej społeczności i naszych ukochanych Czechowic-Dziedzic. Pracy uczciwej, bezinteresownej, skutecznej i wolnej od układów.

Jesteśmy zespołem kompetentnych, nieuwikłanych w wielką politykę mieszkańców, a na naszych listach wyborczych prócz zaangażowanych społeczników znajdują się osoby z doświadczeniem samorządowym i z organizacji społecznych. Jesteśmy mieszkańcami, którzy chcą zmienić naszą gminę, mają pomysł jak ożywić nasze miasto i mówią dość 18. lat rządów jednego człowieka i jednego ugrupowania.
Wśród naszych propozycji są m.in.:

  • uporządkowanie chaosu architektonicznego i przestrzennego planu zagospodarowania,
  • wprowadzenie "Budżetu Obywatelskiego" i "Inicjatywy Lokalnej" aby mieszkańcy mogli sami decydować o swojej najbliższej okolicy,
  • lokale dla małych przedsiębiorców za symboliczną "złotówkę", aby ożywić biznesowo nasze centrum miasta tj. "ulica jednokierunkowa" czy plac im. Jana Pawła II
  • bezkolizyjny przejazd DK1 - Ligocka, służący poprawie komunikacji ze sołectwami
  • dostosowanie rozkładu jazdy PKM do potrzeb mieszkańców


Przez cały okres kampanii wyborczej wierzyliśmy, że dojdzie do konfrontacji w debacie publicznej z kandydatami na fotel włodarza miasta Czechowice-Dziedzice, w tym z przedstawicielem obecnej władzy. Byliśmy na nią przygotowani i był na nią przygotowany nasz kandydat na burmistrza pan Dariusz Czapiga, lecz nie było nam dane zadać panu Marianowi Błachutowi i kandydatce Prawa i Sprawiedliwości, pani Justynie Rzepeckiej pytań o przyszłość naszej gminy. O los naszej małej ojczyzny. Mamy nadzieję, że dojdzie jeszcze w tych wyborach do drugiej rundy, co pozwoli nam na zweryfikowanie obietnic wyborczych naszych kontrkandydatów.

Szanowni wyborcy, dziękujemy Wam za wszystkie głosy poparcia i otuchy. Dziękujemy za zaufanie i każde dobre słowo. Gwarantujemy, że wybór KWW "Twój Samorząd" zostanie przekuty w efektywne działania. Wasz głos nie zostanie zmarnowany, bo to Wasi sąsiedzi, znajomi, zwykli mieszkańcy, ambitni i pełni zapału ludzie są i będą blisko Waszych spraw.

7 kwietnia 2024 r. prosimy o głosy na KWW "TWÓJ SAMORZĄD"
Zmieńmy razem naszą gminę!
Dziękujemy!

IMG 20240309 080301


IMG 20240405 001920


IMG 20240405 001854


IMG 20240405 001906


Z wyrazami szacunku
KWW "Twój Samorząd"

P.S Gorąco zachęcamy do obejrzenia filmiku umieszonego pod artykułem. " Oglądasz 10 minut, wybierasz na 5 lat!"