czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 7 marca 2008
  • wyświetleń: 1278

Zamiast urzędu ma być kanalizacja

W ubiegłym roku z miejskiej kasy, na projekt rozbudowy budynku Urzędu Miejskiego przeznaczono ponad 300 tysięcy złotych. Koszt całkowitej rozbudowy obiektu wynieść miałby około 16 milionów złotych. Tymczasem radni zmienili plany i na razie rozbudowy urzędu nie będzie.

Reklama

Z miejskiej kasy raz już wydano pieniądze na projekt rozbudowy budynku urzędu. Było to dokładnie dziesięć lat temu. Obecnie nie można go wykorzystać, bo okazał się zdezaktualizowany. Wydane wówczas publiczne pieniądze przepadły.

Zainteresowanych wykonaniem nowego projektu było kilka firm. Jednak przetarg został unieważniony. radni podjęcli decyzję o wycofaniu tego zadania z tegorocznego budżetu. Okazało się, że gminy nie stać na wyłożenie ponad 16 milionów na rozbudowę budynku ratusza. Pieniądze przeznaczone będą prawdopodobnie na inną inwestycję - kanalizację gminy.

Więcej czytaj w papierowym wydaniu Echa.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.