Wiadomości

  • 5 kwietnia 2024
  • 8 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 14935

[FOTO] W Czechowicach-Dziedzicach pojawiły się hulajnogi firmy Bolt

Czechowice-Dziedzice dołączyły do miast, w których dostępne są hulajnogi firmy Bolt. Można je znaleźć przy czechowickich ulicach od tego tygodnia.

Hulajnogi Bolt w Czechowicach-Dziedzicach - 5.04.2024 · fot. mp / czecho.pl


Nasze miasto można już znaleźć na mapie w aplikacji firmy Bolt. Hulajnogi dostępne są jedynie na terenie miasta Czechowice-Dziedzice, jednak nie we wszystkich jego częściach. Mapę możecie zobaczyć poniżej.

Czechowice-Dziedzice na mapie w aplikacji Bolta - 5.04.2024
Czechowice-Dziedzice na mapie w aplikacji Bolta - 5.04.2024 · fot. Bolt


W Czechowicach-Dziedzicach dostępnych jest około 30 hulajnóg Bolta. Jak nimi jeździć? Najpierw należy znaleźć pojazd zaparkowany przy ulicy lub zlokalizować go za pomocą mapy w aplikacji Bolt. Następnie użyć jej, aby odblokować hulajnogę i rozpocząć przejazd.

- Przestrzegaj zasad ruchu drogowego. Korzystaj ze ścieżek rowerowych i zakładaj kask, aby być bezpiecznym podczas jazdy. Nie parkuj hulajnogi na drogach i chodnikach, aby nie przeszkadzać innym uczestnikom ruchu - apeluje firma Bolt na swojej stronie internetowej.

Hulajnogi Bolt w Czechowicach-Dziedzicach - 5.04.2024
Hulajnogi Bolt w Czechowicach-Dziedzicach - 5.04.2024 · fot. mp / czecho.pl


Jak bezpiecznie jeździć hulajnogami? Kompendium wiedzy na ten temat można znaleźć TUTAJ.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.