Wiadomości

  • 5 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 3338

Dotacje dla trzech jednostek OSP z naszej gminy. Otrzymały po 7 200 złotych

Trzy jednostki OSP z terenu gminy Czechowice-Dziedzice otrzymały środki pieniężne z marszałkowskiego programu "Zwiększenie potencjału ratowniczego Ochotniczych Straży Pożarnych Województwa Śląskiego w 2024 roku". Do OSP Czechowice, OSP Bronów i OSP Zabrzeg trafi po 7 200 złotych.

Wręczenie symbolicznych czeków w kinie Janosik w ywcu - 4.04.2024
Wręczenie symbolicznych czeków w kinie Janosik w Żywcu - 4.04.2024 · fot. Facebook / OSP Bronów, OSP Czechowice


Uroczystość podsumowująca konkurs marszałkowski, podczas której odbyło się wręczenie symbolicznych czeków, odbyła się w czwartek 4 kwietnia w kinie Janosik w Żywcu. Pula środków w ramach programu wyniosła 2 000 000 złotych. Kwota została rozdysponowana na około 270 jednostek OSP z terenu województwa śląskiego.

Symboliczne czeki wręczali członek Zarządu Województwa Śląskiego Grzegorz Boski, a także radny Sejmiku Województwa Śląskiego Hubert Maślanka i prezes WFOŚiGW w Katowicach Mateusz Pindel.

Delegacja z gminy Czechowice-Dziedzice reprezentowana była przez wiceburmistrza Pawła Mrowca, prezesa OSP Bronów dh. Tadeusza Szkucika, wiceprezesa OSP Zabrzeg dh. Stanisława Londzina oraz Prezesa OSP Czechowice dh. Marcina Grądzkiego.

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OSP Zabrzeg" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

OSP Zabrzeg

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OSP Zabrzeg" podaj