Wiadomości

  • 12 kwietnia 2024
  • 20 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 11971

Dodatkowe utrudnienia na ulicy Kolejowej. Ważny komunikat dla kierowców i pasażerów PKM

Za nami:

W związku z kolejnym etapem prac przy trwającej od kilku tygodni przebudowie kolektora deszczowego w ciągu ulicy Kolejowej w Czechowicach-Dziedzicach, od poniedziałku 15 kwietna wprowadzone zostały dodatkowe ograniczenia w ruchu pojazdów ulica Kolejową - na krótkim odcinku jezdni przed budynkiem dworca PKP.

Będą dodatkowe utrudnienia na ulicy Kolejowej. Ważny komunikat dla kierowców i pasażerów PKM
Będą dodatkowe utrudnienia na ulicy Kolejowej. Ważny komunikat dla kierowców i pasażerów PKM · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Na wniosek wykonawcy realizującego zadanie polegające na budowie kolektora deszczowego - Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, odcinek ulicy Kolejowej - od skrzyżowania z ulicą Słowackiego, do skrzyżowania z ulicą Niepodległości - zostanie zamknięty dla ruchu pojazdów w obu kierunkach. Planowany termin utrudnień: od godziny 6.30 w poniedziałek 15 kwietnia, do środy 24 kwietnia bieżącego roku.Dodatkowo, celem wykonania włączenia kolektora kanalizacji deszczowej z ulicy Niepodległości do nowo wybudowanej sieci, konieczne będzie całkowite zamknięcie skrzyżowania ulic Kolejowej i Niepodległości. Prace te zostały zaplanowane na sobotę 20 kwietnia, w godzinach od 6.00 do 14.00.

Komunikacja miejska będzie realizowała zadania przewozowe z pominięciem ulicy Kolejowej, ulicami pozwalającymi na bezpiecznie prowadzenie ruchu. Dotyczy to linii 1, 1s, 6, VII, 8 oraz X. Szczegółowe trasy objazdów dostępne są na poniższym plakacie.

Szczegółowe trasy objazdów
Szczegółowe trasy objazdów autobusów PKM Czechowice-Dziedzice · fot. PKM Czechowice-Dziedzice

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa dworca kolejowego" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Przebudowa dworca kolejowego

Od października 2022 roku trwa przebudowa czechowickiego dworca kolejowego. To inwestycja długo oczekiwana przez mieszkańców Czechowic-Dziedzic. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa dworca kolejowego" podaj