Wiadomości

  • 21 kwietnia 2024
  • dzisiaj, 05:34
  • wyświetleń: 7972

"Spacerkiem po okolicy". Cykl bezpłatnych wędrówek po naszej gminie

W środę 24 kwietnia rozpoczął się cykl spotkań "Spacerkiem po okolicy". Jego celami są poznawanie najbliższej okolicy i walorów krajoznawczych, integracja mieszkańców gminy Czechowice-Dziedzice oraz popularyzacja masowej rekreacji ruchowej.

II Czechowicki Marsz Nordic Walking Seniorów - 12.09.2023
II Czechowicki Marsz Nordic Walking Seniorów - zdj. ilustracyjne · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Akcja będzie się odbywać w wybrane środy oraz czwartki i potrwa dwie godziny. Pierwszy spacer miał miejsce 24 kwietnia o godzinie 17.00 i rozpoczął się na stadionie MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach. Ostatnie zajęcia zaplanowane są na 26 czerwca.

Zajęcia są bezpłatne, a opiekunem grupy jest Justyna Drzeżdżon. Harmonogram spotkań z miejscami zbiórek można znaleźć na poniższym plakacie. Regulamin akcji "Spacerkiem po okolicy 2024" można znaleźć TUTAJ, a inne potrzebne załączniki - w TYM MIEJSCU.

"Spacerkiem po okolicy". Cykl bezpłatnych wędrówek po naszej gminie
fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.