czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 12 marca 2008
  • wyświetleń: 2399

Nietrzeźwy kierowca z narkotykami

Reklama

b>Czechowiccy policjanci zatrzymali 20-letniego mieszkańca Kaniowa, który kierował samochodem w stanie nietrzeźwości, a ponadto posiadał przy sobie środki odurzające.

W niedzielę nad ranem na ulicy Grobel Borowa w Kaniowie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Fiatem 126p. mężczyznę. Badanie alkomatem wykazało, że był on nietrzeźwy - miał we krwi 2,7 promila alkoholu.

Podczas przeszukania sprawcy, w kieszeni jego spodni policjanci odnaleźli woreczek foliowy, a w nim blisko gram marihuany oraz lufkę służącą do palenia środków odurzających. Narkotyki - prawie 11,5 gramów marihuany odnaleziono też w trakcie przeszukania miejsca zamieszkania sprawcy. Zatrzymany mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu.

Przed Sądem Rejonowym w Bielsku-Białej odpowie za posiadanie środków odurzających oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości - przestępstwa, za które grozi mu kara 3 lat pozbawienia wolności. W przeszłości, jeszcze jako nieletni sprawca ten zatrzymywany był przez Policję w związku z posiadaniem narkotyków.

KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.