Wiadomości

  • 4 maja 2024
  • 11 maja 2024
  • wyświetleń: 2043

[FOTO] Na pl. Jana Pawła II czechowiczanie znów chętnie dzielili się krwią

W czwartek 9 maja odbyła się tradycyjna akcja krwiodawstwa na placu Jana Pawła II w Czechowicach-Dziedzicach. Czechowiczanie znów chętnie dzielili się krwią.

Akcja krwiodawstwa na placu Jana Pawła II - 9.05.2024 · fot. Materiały organizatora


Jak informują organizatorzy, podczas akcji krwiodawstwa zarejestrowały się 32 osoby, a życiodajnym płynem ostatecznie podzieliło się 28 osób. Dzięki temu udało się zebrać blisko 13 litrów krwi.

Krew można także oddawać codziennie w oddziałach terenowych:
  • w Bielsku-Białej przy ul. Wyspiańskiego 21 (na terenie Beskidzkiego Centrum Onkologii Szpital Miejski im. Jana Pawła II). Rejestracja dawców od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 13.30.

  • w Pszczynie przy ul. dr. Witolda Antesa 11A. Rejestracja dawców od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 13.30.


Warto zapoznać się z różnego rodzaju propozycjami zniżek i rabatów dla honorowych dawców krwi, jakie oferują krwiodawcom, np. hotele, motele, schroniska, cukiernie, kawiarnie itp. Zapraszamy do odwiedzenia strony http://www.dawcomwdarze.pl i zapoznać się ze szczegółami.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.