Wiadomości

  • 24 kwietnia 2024
  • 28 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 9267

[FOTO] Samochód Google Street View na czechowickich ulicach. Są nowe zdjęcia satelitarne

We wtorek 23 kwietnia w Czechowicach-Dziedzicach można było spotkać samochód Google Street View - informują nasi czytelnicy. Ponadto niedawno serwis zaktualizował zdjęcia satelitarne naszego regionu.

Samochód Google Street View przy ulicy Niepodległości, w rejonie ING Banku Śląskiego - 23.04.2024
Samochód Google Street View przy ulicy Niepodległości, w rejonie ING Banku Śląskiego - 23.04.2024 · fot. Nadesłane przez czytelnika


O tym, że pojazd Google Street View pojawił się w Czechowicach-Dziedzicach, napisała także gmina w mediach społecznościowych.

Loading...


Niedawno w serwisie Google Maps pojawiły się nowe zdjęcia satelitarne naszego regionu. Fotografie wykonano 29 lutego. Możemy zobaczyć na nich nowe hale znajdujące się przy ulicy Bażaniec (tuż obok DK-1), przebudową stację kolejową, obiekt budowany przy ulicy Prusa, czy też nową zabudowę przy ulicy Brzeziny.

Nowe fotografie satelitarne wybranych lokalizacji w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Google Maps


Jak możemy przeczytać na stronie internetowej serwisu, zdjęcia satelitarne i lotnicze w Google Earth pochodzą z umieszczonych na satelitach i samolotach aparatów, które wykonują każde zdjęcie w określonym dniu i czasie. Takie zdjęcia mogą być wykorzystywane w Google Earth jako pojedyncze zdjęcia z określoną datą wykonania.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.