czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 15 marca 2008
  • wyświetleń: 1228

Najlepsi judocy w Czechowicach

W dniach 15–16 marca w Czechowicach-Dziedzicach w Szkole Podstawowej Nr 5 przy ul. Klasztornej 21 odbędzie się Puchar Polski Juniorek i Juniorów w Judo. Zawody rozegrane zostaną w ośmiu kategoriach żeńskich i ośmiu kategoriach męskich, po 16 zawodniczek i zawodników w każdej kategorii wagowej. Uczestnicy wyłonieni zostali poprzez eliminacje regionalne.

Jest to prestiżowa impreza, która ma promować Czechowice – Dziedzice na arenie krajowej. Przyznana została miastu w związku z przypadającą XV rocznicą istnienia sekcji judo, ale także jest to wyróżnienie za osiąganie wysokich wyników sportowych przez podopiecznych Bogusława Tyla, trenera Barbary Bukowskiej i Katarzyny Pilocik, medalistek Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata. Przez dwa dni trwania tej ogólnopolskiej imprezy nasze miasto tętnić będzie sportowym życiem najlepszych judoków w Polsce.

UM Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.