Wiadomości

  • 8 maja 2024
  • 10 maja 2024
  • wyświetleń: 5379

Pijacka awantura wędkarzy na łowisku w Ligocie. Jeden z nich powitał policjantów siekierą

W poniedziałek 6 maja na jednym z łowisk w Ligocie doszło do awantury wędkarzy, którzy byli pod wpływem alkoholu. Interweniowali policjanci.

Policja, ilustracja
Pijacka awantura wędkarzy na łowisku w Ligocie. Jeden z nich powitał policjantów siekierą - zdj. ilustracyjne · fot. materiały prasowe


Asp. Przemysław Kozyra, pełniący obowiązki oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej przekazał portalowi czecho.pl, że policjanci interweniowali w związku ze zgłoszeniem zakłócania ładu i porządku.

- Podczas legitymowania jeden z mężczyzn, który brał udział w awanturze, wyciągnął ze swojego namiotu siekierę. Policjanci wezwali go do odrzucenia przedmiotu, co też uczynił - dodał przedstawiciel bielskich stróżów prawa.

Krewkim awanturnikiem okazał się 25-letni mieszkaniec powiatu bielskiego, który został zatrzymany. Mężczyzna noc spędził w policyjnej celi.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.