Wiadomości

  • 11 maja 2024
  • 19 maja 2024
  • wyświetleń: 8241

[FOTO] Prace w centrum już się zakończyły. Jednak na nowy asfalt jeszcze poczekamy

Kierowcy przejeżdżający ulicą Kolejową od kilku tygodni muszą zmagać się z kolejnymi utrudnieniami. Mimo zakończenia prac drogowych związanych z przebudową kolektora deszczowego nadal nie odtworzono nawierzchni w rejonie dworca. Na nowy asfalt jeszcze poczekamy.

Ul. Kolejowa w Czechowicach-Dziedzicach, rejon dworca - 10.05.2024 · fot. mp / czecho.pl


Przypomnijmy, jak portal czecho.pl informował w artykule "Dodatkowe utrudnienia na ulicy Kolejowej. Ważny komunikat dla kierowców i pasażerów PKM", na wniosek wykonawcy realizującego zadanie polegające na budowie kolektora deszczowego - PWiK - odcinek ulicy Kolejowej od skrzyżowania z ulicą Słowackiego do skrzyżowania z ulicą Niepodległości był zamknięty dla ruchu pojazdów w obu kierunkach od 15 do 24 kwietnia.

Prace zakończyły się w zapowiadanym terminie, jednak nadal nie odtworzono nawierzchni ulicy Kolejowej w wyżej wspomnianym miejscu. Frustracji takim stanem rzeczy nie kryją kierowcy, ale także przechodnie. W ciepłe i suche dni - takie, jak ostatnie - tuż obok dworca kolejowego, autobusowego i poczty panuje duże zapylenie.

Kiedy pojawi się nowy asfalt? Jak dowiedzieliśmy w czechowickim Urzędzie Miejskim, nie jest znana konkretna data prac. Zapewniono nas jednak, że nawierzchnia zostanie odtworzona do końca maja. Roboty spowodują kolejne utrudnienia, o których będziemy informowali na naszym portalu.
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa dworca kolejowego" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Przebudowa dworca kolejowego

Od października 2022 roku trwa przebudowa czechowickiego dworca kolejowego. To inwestycja długo oczekiwana przez mieszkańców Czechowic-Dziedzic. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa dworca kolejowego" podaj