Wiadomości

  • 13 maja 2024
  • 19 maja 2024
  • wyświetleń: 9482

Rekrutacja w czechowickim Urzędzie Miejskim. Jest wolne stanowisko urzędnicze

Burmistrz Czechowic-Dziedzic ogłosił nabór na wolne stanowisko inspektora ds. gospodarki wodno-ściekowej w Wydziale Ochrony Środowiska i Rolnictwa.

Urząd Miejski, ratusz, Czechowice-Dziedzice
Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Oskar Piecuch / czecho.pl


Wśród wymagań jest między innymi kierunek wykształcenia ochrona środowiska, inżynieria środowiska, geografia i kształtowanie środowiska, hydrologia, melioracje wodne, gospodarka wodno-ściekowa lub kierunki pokrewne, administracja.

Ponadto wymagane jest oświadczenie zawodowe minimum 3 lat stażu pracy w samorządzie terytorialnym lub w jednostkach w zakresie gospodarki wodnej lub ściekowej, melioracji wodnych, ochrony środowiska lub jednostkach pokrewnych.

Szczegółowe informacje o naborze można znaleźć TUTAJ. Termin składania ofert mija 20 maja. Dodatkowych informacji o naborze udziela Wydział Organizacyjny i Kadr Urzędu Miejskiego (pok. 306-308, tel. 32 214 71 47, e-mail: um@um.czechowice-dziedzice.pl).

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.