czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 22 marca 2008
  • wyświetleń: 1699

Potrzebna jest pomoc dla Julii

Julia Mazurek z Czechowic-Dziedzic 7 lutego skończyła siedem lat. 2 stycznia tego roku dowiedziała się, wraz z rodzicami, o swojej chorobie – białaczce.

Zaczęło się intensywne leczenie. Chemioterapia, kroplówki, pobieranie szpiku kostnego do badań, punkcje.

Julia aktualnie przebywa wraz ze swoją mamą w Klinice Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Zabrzu. Leczenie Julii to proces długoterminowy i bardzo kosztowny. Ma to związek z ciągłymi wyjazdami, badaniami, a w przyszłości także z rekonwalescencją.

Wierzymy, że Julka będzie zdrowa. Jednak sama wiara i nadzieja nie wystarczą. Dlatego zwracamy się z prośbą do ludzi dobrego serca o wsparcie finansowe.

Przekaż Julce 1 % swojego podatku. To bardzo proste. W związku ze zmianą przepisów dotyczącą przekazywania 1 % podatku dla organizacji pożytku publicznego wystarczy, że w swoim rocznym zeznaniu podatkowym w rubryce „1 % dla OPP” wpiszesz nazwę:

Fundacja „ISKIERKA” oraz numer KRS 0000248546,

a w rubryce „123. Inne informacje...” wskażesz na Julię Mazurek. Wyliczoną kwotę urząd skarbowy przekaże w twoim imieniu (teraz nie musisz wcześniej wpłacać na konto) Fundacji „Iskierka”, a zebrane środki zostaną wykorzystane na pomoc Julii. W roku bieżącym z możliwości tej mogą również skorzystać podatnicy podatku liniowego.

Z góry dziękujemy za zainteresowanie się naszym problemem i pomoc.

IWONA I MICHAŁ MAZURKOWIE

Więcej czytaj w Gazecie Czechowickiej.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.