Wiadomości

  • 16 maja 2024
  • 18 maja 2024
  • wyświetleń: 2039

XIII Rodzinny Ligocki Rajd Rowerowy. Na uczestników czekają liczne atrakcje i nagrody

Towarzystwo Przyjaciół Ligoty zaprasza na XIII Rodzinny Ligocki Rajd Rowerowy. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 2 czerwca.

XII Ligocki Rodzinny Rajd Rowerowy - 11.06.2023
XII Ligocki Rodzinny Rajd Rowerowy - 11.06.2023 · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Rajd odbędzie się pod hasłem "Odkrywamy piękną Pszczynę na nowo". Jego rozpoczęcie zaplanowano o godzinie 13.00 pod Domem Kultury w Ligocie Miliardowicach. Długość trasy to w sumie 26 kilometrów, z czego pierwszy etap to 12 kilometrów, a drugi - 14 km. Będzie prowadzić ścieżkami rowerowymi i dróżkami o małym natężeniu ruchu do Parku Zamkowego w Pszczynie.

Na uczestników czekają liczne atrakcje oraz nagrody - wśród nich nagroda główna, którą jest rower. Zostaną one także przyznane w konkurencjach regulaminowych - najstarszy uczestnik rajdu, najmłodszy uczestnik, najmłodszy uczestnik, który samodzielnie pokona trasę oraz najliczniejsza rodzina.

Zapisy na XIII Rodzinny Ligocki Rajd Rowerowy trwają od 13 do 29 maja w bibliotece miliardowickiego Domu Kultury. Koszt wpisowego to 20 złotych dla dorosłych oraz 10 złotych dla dzieci i młodzieży szkolnej. Ilość miejsc ograniczona - 300. W ramach wpisowego organizatorzy zapewniają ciepły posiłek, baton, napój i ubezpieczenie NNW.

XIII Ligocki Rajd Rowerowy
fot. Jerzy Bożek

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.