Wiadomości

  • 14 maja 2024
  • 16 maja 2024
  • wyświetleń: 1080

Niespodzianka dla uczestników cyklu "Biegiem po Zdrowie". Będzie na nich czekał specjalny medal

Już w sobotę 18 maja w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się pierwsze wydarzenie w ramach tegorocznej odsłony cyklu "Biegiem po Zdrowie" - XX Bieg Patrona Miasta św. Andrzeja Boboli. W tym roku organizatorzy przygotowali niespodziankę dla uczestników - specjalny medal.

Cykl "Biegiem po Zdrowie": na uczestników będzie czekał specjalny medal
Cykl "Biegiem po Zdrowie": na uczestników będzie czekał specjalny medal · fot. YouTube / Gmina Czechowice-Dziedzice


Gmina Czechowice-Dziedzice poinformowała w mediach społecznościowych, że w tym roku organizatorzy przygotowali dla uczestników biegu wyjątkowe medale, które po złożeniu stworzą, na zakończenie sezonu, jedną całość. - Będzie to wyjątkowa pamiątka i mobilizacja do wzięcia udziału we wszystkich sześciu biegach - zachęca czechowicki samorząd.Zapisy na XX Bieg Patrona Miasta św. Andrzeja Boboli trwają do godziny 10.00 w piątek 17 maja - odbywają się one jedynie poprzez internetowy system zgłoszeń - nie będzie możliwości zapisów w dniu zawodów. Szczegóły można znaleźć w artykule "Rusza cykl "Biegiem po Zdrowie 2024". Przed nami XX Bieg Patrona Miasta św. Andrzeja Boboli".

Rusza kolejna edycja Cyklu Biegowego "Biegiem po zdrowie". Znamy terminarz
fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.