Wiadomości

  • 16 maja 2024
  • 18 maja 2024
  • wyświetleń: 4257

Czechowiczanin "trójką" Konfederacji w wyborach do Europarlamentu. Popiera go Krzysztof Bosak

Robert Grajny z Czechowic-Dziedzic, członek Ruchu Narodowego, będzie ubiegał się o mandat europosła ze śląskiej listy Konfederacji. Kandydaturę czechowiczanina popiera Krzysztof Bosak, o czym poinformował w mediach społecznościowych.

Konferencje kandydatów Konfederacji do PE w Bielsku-Białej i Tychach · fot. Facebook / Robert Grajny


Swój start w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które w Polsce odbędą się 9 czerwca, Robert Grajny ogłosił na Facebooku. - Na miejscu numer 3 będę reprezentować listę KW Konfederacja Wolność i Niepodległość w województwie śląskim. Moimi priorytetami są niezmiennie: głos Polski w Unii Europejskiej, swobody obywatelskie, bezpieczeństwo i rozwój - napisał.

- Nowy skład PE ma szansę pozbawić decydującego głosu populistów i radykałów ingerujących w naszą prywatność, w nasze biznesy, obniżających standard naszego życia i poczucie bezpieczeństwa. Narody Europy stoją obecnie przed trudnymi wyzwaniami, a my po prostu #ChcemyŻyćNormalnie - dodał mieszkaniec Czechowic-Dziedzic.

Czechowiczanin zwrócił też uwagę, że "Parlament Europejski to również przestrzeń do reprezentowania naszych Małych Ojczyzn. Województwo Śląskie, czyli okręg numer 11 to Górny Śląsk, Śląsk Cieszyński, Żywiecczyzna i Podbeskidzie, Zagłębie Dąbrowskie, Jaworzno i Ziemia Częstochowska. Wszystkie te regiony zasługują na swojego reprezentanta w Europie".

Robert Grajny to jedyny kandydat do Parlamentu Europejskiego z Czechowic-Dziedzic. Swoje poparcie dla niego wyraził lider Ruchu Narodowego, Krzysztof Bosak.

Loading...

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.