Wiadomości

  • 16 maja 2024
  • 19 maja 2024
  • wyświetleń: 2390

Tenisiści stołowi MKS walczą o awans do 1. ligi. Za nimi pierwszy mecz barażowy

Za zawodnikami Ośrodka Szkolenia Tenisa Stołowego MKS Czechowice-Dziedzice pierwszy mecz barażowy o awans do 1. ligi mężczyzn. Czechowiczanie zmierzyli się z drużyną z Zielonej Góry.

Rozgrywają baraże o awans do 1. ligi. W pierwszym meczu wygrali z wyżej notowanym przeciwnikiem!
Rozgrywają baraże o awans do 1. ligi. W pierwszym meczu wygrali z wyżej notowanym przeciwnikiem! · fot. OSTS MKS Czechowice-Dziedzice


W pierwszym meczu barażowym o 1. Ligę zawodnicy Ośrodka Szkolenia Tenisa Stołowego MKS Czechowice-Dziedzice minimalne ulegli ZKS Palmiarnia Zielona Góra 4:6.

- Mimo, że rywale przyjechali w swoim najsilniejszym międzynarodowym składzie, to mecz był bardzo wyrównany i mieliśmy nawet swoje szanse na jeszcze korzystniejszy wynik z faworytami. Jedno jest pewne, wszystko jest w grze i decydujący mecz rozegramy za 3 tygodnie w Zielonej Górze! - zapowiada OSTS.

OSTS wystąpił w młodym składzie, w którym znaleźli się Mateusz Wiśniewski (13 lat), Piotr Szary (14 lat), Mateusz Gawlas (14 lat), a także Adam Ramenda - grający trener.

Loading...

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.