Wiadomości

  • 29 maja 2024
  • wczoraj, 12:00
  • wyświetleń: 10842

Zespół Masters wystąpi na Pikniku Zabrzeskim. Znamy szczegóły imprezy

W Zabrzegu szykuje się świetna zabawa na początek wakacji! W sobotę 22 czerwca na stadionie im. Henryka Puzonia odbędzie się Piknik Zabrzeski. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Masters!

Zespół Masters
Zespół Masters · fot. Facebook / Zespół Masters


Piknik Zabrzeski rozpocznie się o godzinie 16.00, kiedy odbędzie się powitanie uczestników. Od 16.30 na scenie będą prezentować się kolejno Zespół Regionalny "Zabrzeg" i uczniowie ELISE Voice Studio.

O 18.00 pojawi się zespół Masters, który jest autorem takich utworów, jak "Żono Moja", "Nocy Mało', "Bądź tu przy mnie", "Ona przyszła tutaj sama", oraz "Ciebie mi trzeba". Po występie gwiazdy wieczoru - około godziny 19.30 - rozpocznie się zabawa taneczna do białego rana, którą zapewni DJ PISAR.

Na terenie stadionu znajdziecie też wystawę drobnego inwentarza z loterią fantową, kuchnię domową od KGW Zabrzeżanki, animacje dla dzieci, dmuchańce i słodkości.

Organizatorami wydarzenia są gmina Czechowice-Dziedzice, OSP w Zabrzegu, LKS Sokół Zabrzeg 1925, KGW Zabrzeżanki, Stowarzyszenie Przyjazny Zabrzeg oraz Rada Sołecka Zabrzega.

Przed nami tegoroczny Piknik Zabrzeski. Znamy szczegóły imprezy
fot. Materiały organizatorów

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.