Wiadomości

  • 22 czerwca 2024
  • 2 lipca 2024
  • wyświetleń: 3226

[FOTO] Piknik Rowerowy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach

W niedzielę 30 czerwca odbył się Piknik Rowerowy, na który zaprosił Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach.

Piknik Rowerowy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach - 30.06.2024 · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


Podczas pikniku każdy uczestnik startował indywidualnie z dowolnie wybranego miejsca. Organizator wyznaczył punkty kontrolne, na których każdy uczestnik musiał potwierdzić swoją obecność pobierając potwierdzenia na danym punkcie. Dostępne były 3 trasy.

Meta Pikniku znajdowała się na tzw. "MOSIR-ku" przy kąpielisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie trzeba było dotrzeć do godziny 14.00. To właśnie tam odbył się finał konkursu na "Najstarszą koszulkę Rajdu Rowerowego". Zwyciężczynią okazała się Agata Dyrda, której koszulka pochodziła z 2005 roku.

Loading...

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.