Wiadomości

  • 6 lipca 2024
  • 18 lipca 2024
  • wyświetleń: 20403

[FOTO] Mecz, koncerty i zabawa z didżejem do późnej nocy. Za nami Ligota Folk!

Za nami kolejna edycja Ligota Folk! W tym roku wydarzenie, które na stałe wpisało się do kalendarza wakacyjnych imprez w gminie, odbyło się w sobotę 13 lipca.

Ligota Folk 2024 - 13.07.2024 · fot. Angelina Kraczkowska


Piknik sołecki Ligota Folk tradycyjnie odbył się na terenie sportowo-rekreacyjnym przy ulicy Woleńskiej. Wydarzenie rozpoczęło się od meczu towarzyskiego pomiędzy LKS Ligota, który obchodzi w tym roku jubileusz 70-lecia istnienia, oraz BKS Stal Bielsko-Biała. Ponadto wręczono odznaczenia zasłużonym działaczom klubu. Relację z tego wydarzenia można znaleźć w artykule "LKS Ligota ma 70 lat. Murawę klubu podziwiał i docenił sam sir Alex Ferguson", a także na stronie internetowej Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

Obchody jubileuszu LKS Ligota - 13.07.2024 · fot. Facebook / Śląski Związek Piłki Nożnej


Na Ligota Folk nie zabrakło także występów artystycznych. Wystąpili Młodzieżowa Orkiestra Dęta oraz chór "Lutnia". O 19.00 rozpoczął się koncert formacji Stonehenge - to polski zespół folkowy założony w 1996 roku, specjalizujący się w muzyce celtyckiej. Po występie grupy z Jastrzębia-Zdroju odbyła się zabawa taneczna z didżejem Hałasem, która trwała do późnych godzin nocnych.

Warto dodać, że przez cały czas trwania imprezy odbywały się animacje dla dzieci z "Szafa gra".

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.