Wiadomości

 • 2 lipca 2024
 • 3 lipca 2024
 • wyświetleń: 1276

iCZP - Nowa Era Zaopatrzenia Elektrotechnicznego w Pszczynie

Artykuł sponsorowany:

Z wielką radością ogłaszamy otwarcie nowej hurtowni elektrotechnicznej iCZP - Internetowego Centrum Zaopatrzenia Przemysłu - w Pszczynie. Nasza hurtownia to nowoczesna kontynuacja legendarnej marki CZP (Centrali Zaopatrzenia Przemysłu), która już w latach '90 cieszyła się dużym uznaniem wśród mieszkańców i przedsiębiorców regionu. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i szerokiej ofercie, jesteśmy gotowi sprostać wyzwaniom współczesnego rynku, dostarczając najwyższej jakości produkty dla profesjonalistów i klientów indywidualnych.

iCZP - Nowa Era Zaopatrzenia Elektrotechnicznego w Pszczynie


Tradycja Spotyka NowoczesnośćReaktywacja marki CZP to dla nas powrót do korzeni, ale także odważny krok w przyszłość. CZP była jednym z pionierów w dostarczaniu artykułów elektrotechnicznych w Pszczynie. Nowa hurtownia iCZP kontynuuje tę tradycję, oferując najnowsze technologie i produkty elektrotechniczne, które odpowiadają na potrzeby dzisiejszych klientów. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów, które spełnią wymagania zarówno dużych projektów instalacyjnych, jak i domowych napraw.

Bogaty Asortyment dla Każdego KlientaiCZP oferuje szeroki wybór produktów elektrotechnicznych, które są niezbędne w codziennej pracy instalatorów oraz w realizacji domowych projektów. Nasza oferta obejmuje:

 • Kable i Przewody: Od standardowych przewodów instalacyjnych po specjalistyczne kable do zaawansowanych aplikacji, nasze produkty spełniają najwyższe normy jakości.
 • Osprzęt Instalacyjny: Pełna gama gniazd, włączników, łączników oraz akcesoriów montażowych, które są niezbędne do wykonania każdej instalacji elektrycznej.
 • Oświetlenie: Szeroki wybór rozwiązań oświetleniowych, od energooszczędnych żarówek LED po profesjonalne systemy oświetlenia przemysłowego.
 • Zabezpieczenia Elektryczne: Kompleksowy wybór wyłączników nadprądowych, różnicowoprądowych oraz systemów ochrony przepięciowej, które zapewniają bezpieczeństwo każdej instalacji.
 • Automatyka i Sterowanie: Elementy automatyki przemysłowej, takie jak przekaźniki, sterowniki PLC oraz czujniki, które są kluczowe dla nowoczesnych systemów zarządzania.
 • Narzędzia i Akcesoria Montażowe: Bogaty wybór narzędzi ręcznych i akcesoriów, które ułatwią pracę każdemu instalatorowi.
 • Rozwiązania dla Inteligentnych Domów: Produkty do systemów zarządzania energią i inteligentnych technologii, umożliwiające zdalne sterowanie oświetleniem i urządzeniami w domu.
 • Fotowoltaika: Panele fotowoltaiczne, falowniki, magazyny energii oraz inne komponenty do budowy instalacji fotowoltaicznych. Nasza oferta obejmuje wiele modeli renomowanych marek, takich jak JA Solar, DAH Solar i HORAY Solar, które zapewniają wysoką wydajność i niezawodność. Dostarczamy wszystko, co niezbędne do tworzenia nowoczesnych i efektywnych systemów energii słonecznej.


W naszej ofercie znajdują się produkty od wszystkich najpopularniejszych marek w branży elektrotechnicznej, co gwarantuje najwyższą jakość i niezawodność.

Biuro Kompletacji DostawNie masz czasu na zakupy stacjonarne? Skorzystaj z naszego Biuro Kompletacji Dostaw! Wystarczy przesłać zestawienie materiałów, a my przygotujemy towar do odbioru lub dostarczymy zamówienie bezpośrednio na miejsce inwestycji lub montażu.

Wygodne Zakupy OnlineJednym z kluczowych elementów naszego nowego podejścia jest sklep internetowy iCZP.PL. Dzięki niemu mogą Państwo dokonywać zakupów z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Nasza intuicyjna platforma B2B została stworzona z myślą o profesjonalistach, co sprawia, że proces zamawiania jest szybki i prosty. Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór produktów oraz szybkie terminy realizacji zamówień, co jest kluczowe w dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym.

Partnerstwo z Logistics Pack Sp. z o.o.iCZP jest częścią firmy Logistics Pack Sp. z o.o., która od lat dostarcza komponenty do budowy instalacji fotowoltaicznych oraz importuje panele fotowoltaiczne renomowanych marek, takich jak Ja Solar, Dah Solar i Horay Solar. Ich doświadczenie w branży oraz zaangażowanie w rozwój nowoczesnych technologii pozwala nam na oferowanie szerokiego asortymentu produktów elektrotechnicznych oraz kompleksowego wsparcia technicznego i doradztwa.

Innowacje i Zrównoważony RozwójŚledzimy najnowsze trendy na rynku i stale poszerzamy naszą ofertę o innowacyjne rozwiązania technologiczne. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie ekologią i nowymi technologiami, wprowadziliśmy do naszej oferty stacje ładowania pojazdów elektrycznych, które cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów dbających o środowisko.

iCZP - Internetowe Centrum Zaopatrzenia Przemysłu • 43-200 Pszczyna, ul. Bielska 48A
 • Telefon: +48 669 457 126
 • E-mail: kontakt@iczp.pl
 • Platforma B2B: www.iczp.pl