Wiadomości

  • 11 lipca 2024
  • 14 lipca 2024
  • wyświetleń: 20346

[FOTO] Pożar na terenie Walcowni Metali "Dziedzice". Interweniowało 5 zastępów straży pożarnej

W czwartek 11 lipca strażacy zostali zadysponowani na ulicę Kaniowską w Czechowicach-Dziedzicach. Na terenie Walcowni Metali "Dziedzice" doszło do pożaru.

Interwencja straży pożarnej przy ulicy Kaniowskiej w Czechowicach-Dziedzicach - 11.07.2024 · fot. Nadesłane przez czytelnika; OSP Lipowiec; KM PSP Bielsko-Biała


Zgłoszenie o pożarze straż pożarna otrzymała o godzinie 9.08. Ogniem objęte były kompresory sprężarkowe w kompresorowni na parterze budynku.

Działania zastępów straży pożarnej polegały na wyłączeniu instalacji elektrycznej w obiekcie, podaniu dwóch prądów gaśniczych - jednego przez drzwi, a drugiego przez okno, oddymieniu pomieszczeń, wycięciu stalowej kraty oraz schłodzeniu kompresorów, w szczególności oleju chłodzącego sprężarki.

W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany. Na miejscu pracowało 5 zastępów straży pożarnej - z posterunku zamiejscowego PSP w Czechowicach-Dziedzicach, OSP Dziedzice oraz OSP Lipowiec.

Loading...

mp, sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.