
Wiadomości
- 27 lipca 2024
- wyświetleń: 4004
Wakacyjny wyjazd rowerowy do Kóz. Będzie można poznać historię tej miejscowości
Za nami:
W sobotę 27 lipca odbędzie się wakacyjny wyjazd do Kóz. Start zaplanowano na godzinę 9.00 z placu Jana Pawła II. Co w planie?

W planie przewidziana jest przerwa pod platanem w parku pod Pałacem Czeczów. Drzewo w w 2012 roku otrzymało tytuł "Drzewa roku" w ogólnopolskim konkursie Klubu Gaja, a w 2013 roku w konkursie europejskim uzyskało 2. miejsce.
Ponadto podczas wycieczki odbędzie się spotkanie z pasjonatem, znawcą historii Kóz - największej wsi w Polsce pod względem ilości mieszkańców (dane z 2020r).
Następnie zaplanowano przejazd do widokowo-rekreacyjnego miejsca, jakim jest nieczynny kamieniołom.
W sumie trasa będzie liczyć 50 kilometrów (tam i powrót). Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr 532 896 937.
ZOBACZ TAKŻE

18 majaWisła i Istebna na rowerach. Cykliści odwiedzą między innymi Rezydencję Prezydenta RP

31 majaMOSiR zaprasza na dwudniową wycieczkę w Karkonosze

7 czerwcaMDK zaprasza na czerwcową wycieczkę do Brzegu i Wojsławic

MOSiR zaprasza na wycieczkę w Beskid Makowski. Zapisy

[WĘDRÓWKA #1] Zimowa odsłona Beskidu Żywieckiego - Wielka Racza

[FOTO] Kolarskie święto w Bielsku-Białej i Pszczynie. Za nami 49. Kryterium Asów
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.