czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 25 marca 2008
  • wyświetleń: 912

Dofinansowanie kosztów nauki w gminie

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Czechowice-Dziedzice przygotowały dofinansowanie kosztów nauki osobom niepełnosprawnym, które mieszkają na obszarach wiejskich w gminie.

Reklama

W ramach programu „Uczeń na wsi” o pieniądze może starać się osoba pobierająca naukę w szkole podstawowej, gimnazjum lub w szkole ponadgimnazjalnej (z wyłączeniem szkoły policealnej), która posiada stałe zameldowanie na terenie gminy wiejskiej, obszaru wiejskiego lub miasta do 5 tys. mieszkańców w gminie miejsko–wiejskiej.

Niezbędnym dokumentem przy staraniu się o dofinansowanie jest ważne orzeczenie o niepełnosprawności lub orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Informacja, wniosek i oświadczenie są dostępne na stronie internetowej Urzędu Miejskiego - www.um.czechowice-dziedzice.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=217&Itemid=7 target=_blank class=dodaj>tutaj.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.