czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 28 marca 2008
  • wyświetleń: 4673

Wypadki na krajowej jedynce

Policjanci bielskiej drogówki ustalają okoliczności kolizji, do której doszło w środę około godziny 8.00 w Czechowicach-Dziedzicach na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 1 z ulicą Węglową (na pasie ruchu w kierunku Bielska-Białej).

50-letni obywatel Litwy, kierujący samochodem ciężarowym z naczepą, nie zachował należytej ostrożności i na śliskiej nawierzchnii najechał na tył TIR-a, kierowanego przez 37-letniego mieszkańca Cieszyna, który zatrzymał się na czerwonym świetle. W wyniku zderzenia naczepa pojazdu wpadła do rowu. Z samochodu nastąpił wyciek paliwa (1500 litrów emulsji wodno-olejowej), którego przepompowaniem zajęli się strażacy.

Około godziny 10.00, niemal w tym samym miejscu doszło do kolejnej kolizji. Kierująca Volkswagenem Golfem kobieta najechała na tył pojazdu marki BMW. Kierujący, jak i uczestnicy tych zdarzeń nie odnieśli na szczęście żadnych poważnych obrażeń ciała. Utrudnienia w ruchu trwały 3,5 godziny (ruch odbywał się jednym pasem). Aktualnie ruch w miejscu zdarzenia odbywa się płynnie.

KMP Bielsko-Biała, PSP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.