czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 27 marca 2008
  • wyświetleń: 1244

Zaproszenie na targ staroci w Kozach

Urząd Gminy w Kozach zaprasza mieszkańców naszego powiatu na Pchli targ. Niebawem - 29 marca rusza w Kozach targ staroci („Pchli Targ”).

Reklama

Zawsze w ostatnią sobotę miesiąca na placu targowym przy ul. Szkolnej w Kozach będzie można sprzedać lub kupić wszystko to co jest niedostępne nawet w najlepszych sklepach, wszystko to co interesuje hobbystów, kolekcjonerów lub starających się w oryginalny sposób urządzić swoje mieszkanie. Handlować może każdy, a przez pierwsze cztery miesiące nie będą pobierane opłaty targowe od sprzedających.

Tak więc przepatrzmy swoje strychy czy nie znajdują się tam skarby, które są nam niepotrzebne, a mogą znaleźć nabywców na Pchlim Targu. Jeśli ktoś jest hobbystą lub kolekcjonerem to niech szykuje większą gotówkę bo towar na koziańskim Pchlim Targu może okazać się bardzo atrakcyjny. Pchli Targ będzie odbywał się zawsze w ostatnią sobotę miesiąca.

UM Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.