czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 1 kwietnia 2008
  • wyświetleń: 7585

Spotkaj się z burmistrzem w jacuzzi

Prima aprilis:

Niewiele osób dotychczas korzystało z dyżurów burmistrza w ratuszu, dlatego Marian Błachut wpadł na inny pomysł zbliżenia magistratu z mieszkańcami.

Spotkaj się z burmistrzem w jacuzzi
Burmistrz Marian Błachut - jeszcze w stroju formalnym...


Od jutra co drugą środę z burmistrzem będzie można porozmawiać na... basenie, mocząc się w jacuzzi. Marian Błachut wysłucha i doradzi zainteresowanym osobom w każdej sprawie. W rozmowie z nami obiecał, że nie muszą to być wyłącznie sprawy urzędowe, ale postara się pomóc także w kwestiach prywatnych i - jeśli zajdzie potrzeba - tych najbardziej osobistych, sercowych.

W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji przyjęli taką inictaywę z otwartymi ramionami, nie kryją, że idea burmistrza będzie świetną promocją dla nowej pływalni. Obiecali nawet, że w tych godzinach, między 18.00 a 19.30, za kąpiel z burmistrzem nie będziemy musieli płacić.

jacuzzi_czecho


By zbytnio nie formalizować spotkań z mieszkańcami, Marian Błachut prosił, by nie umawiać się w tym wypadku na wizytę - wystarczy przyjśc. Jutro burmistrz czeka na pierwszych zainteresowanych.

Niegdyś w naszym kraju utarły się "obiady czwartkowe", gdzie dyskutowano o sprawach bieżących. Czyżby w XXI wieku miały je wyprzeć "środowe kąpiele"?

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.