Wiadomości

  • 25 kwietnia 2008
  • wyświetleń: 21661

Marta została Miss Internetu!

Zakończyło się głosowanie internetowe w kolejnej edycji konkursu Miss Beskidów, organizowanego przez Bielskie Centrum Kultury, Agencję Grabowska Models i Kronikę. Miło nam poinformować, że Miss Internetu została mieszkanka Czechowic-Dziedzic Marta Seremet - gratulujemy!

Marta została Miss Internetu!
Marta Seremet
fot. wsi.edu.pl


Jak widać, akcja promocyjna na czecho.pl się opłaciła:), ale tak szczerze Marta sukces w konkursie zawdzięcza przede wszystkim swojej urodzie. Marta ma 18 lat i 168 cm wzrostu, uczy się w Liceum Ogólnokształcącym w Bielsku-Białej. Jest tegoroczną maturzystką.

Podsumowując, w Czechowicach mamy piękne dziewczyny. Przypominamy, że w zeszłym roku konkurs internetowy wygrała inna czechowiczanka - Joasia Czylok, która zdobyła również tytuł III wicemiss w konkursie o tytuł Miss Południa Nastolatek http://www.biznes.czecho.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=2954 class=dodaj>[więcej].

ups / czecho.pl

-------------------

Finał konkursu Miss Beskdów 2008 odbędzie się w niedzielę 27 kwietnia, o godz. 16.00 w Bielsku-Białej, w Domu Muzyki przy ul. Słowackiego 27.

Więcej informacji o konkursie: http://www.wsi.edu.pl/miss2008 class=dodaj target=_blank>http://www.wsi.edu.pl/miss2008

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.