Wiadomości

  • 9 kwietnia 2008
  • wyświetleń: 907

Nasze pasje w Galerii EX Libris

W piątkowe popołudnie 4 kwietnia w Galerii EX Libris mieszczącej się przy ul. Węglowej w Filii nr 10 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach odbył się wernisaż rysunku, malarstwa, fotografii, ceramiki, grafiki komputerowej „Nasze pasje”. To pokłosie prac uczniów uczęszczających na zajęcia pozalekcyjne Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Czechowicach-Dziedzicach.

- Po raz pierwszy spotykamy się w tak szerokim gronie – powiedziała podczas otwarcia wernisażu Wanda Gryboś-Sznel – dyrektor POPP. - Chcieliśmy zaprezentować prace naszych młodych artystów, pełnych pasji i zaangażowania, jednocześnie podziękować ich wychowawcą za wkład pracy. Podczas wernisażu zaprezentowały się cztery pracownie” Pracownia Plastyczna POPP „Art” przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Ligocie prowadzona przez panią Dominikę Paszek, Pracownia Ceramiki Artystycznej POPP „Art” przy Zespole Liceów prowadzoną przez panią Martę Janik –Kufel, Pracownia Grafiki Komputerowej POPP „Art” przy Zespole Liceów prowadzona przez panią Annę Kanik i Pracownia Plastyczna POPP „Art” przy Zespole Szkół w Zabrzegu prowadzona przez panią Zofię Gawełek.

W wernisażu uczestniczył przedstawiciel Zarządu Powiatu bielskiego - Stanisław Pięta, który przywitał młodych i trochę starszych artystów. - Życzę wam, by wernisaże te stały się tradycją, by gościnne mury Galerii EX Libris ożywały waszymi pięknymi pracami.

UM Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.