czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 10 kwietnia 2008
  • wyświetleń: 1760

Nowa biblioteka: na początek 300 tys.

Niespełna 300 tysięcy złotych będzie kosztowała gminę na początek budowa nowego obiektu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach. Prace przeprowadzi firma Mezzanino z Zabrza.

Wykonawca zobowiązał się do realizacji projektu za kwotę 297 680 zł brutto. W ramach zamówienia opracowana zostanie dokumentacja techniczna zadania, a w niej znajdzie się m.in.: wykonanie koncepcji funkcjonalno-przestrzennej, aktualizacja map do celów projektowych, wykonanie dokumentacji geotechnicznej, projektu wielobranżowego, przedmiarów robót i kosztorysu inwestorskiego oraz specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót.

Oferta Mezzanino Pracownia Architektoniczna otrzymała najwięcej punktów. Prócz niej w przetargu brały udział: Pracownia Architektury i Grafiki „Top Projekt” z Rybnika, Podczaszy i Pracownia Architektury z Krakowa oraz Wielobranżowe Towarzystwo Projektowo-Produkcyjne „MARWIT” Sp. z o.o. z Gliwic.

Nowy gmach MBP ma powstać przy ulicy Niepodległości.

aka / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.