Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 kwietnia 2008
  • wyświetleń: 1020

Więcej zieleni i kwiatów w mieście

Do poniedziałku Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach czeka na oferty firm, które są zainteresowane zagospodarowaniem nowej zieleni, pielęgnacją, obsadą rond, skwerów i kaskad na terenie naszego miasta.

Według koncepcji magistratu w tym roku zagospodarowane zielenią mają być okolice wysepki pomiędzy ulicami Prusa i Niepodległości w rejonie ulicy Ogrodowej oraz w rejonie ulic: Niepodległości-Słowackiego naprzeciw pomnika.

Kwiaty pojawią się wokół pomnika ku czci Uczestnikom Bohaterskiej Obrony Rafinerii przed Pożarem w czerwcu 1971 roku, na Placu Jana Pawła II i Placu Wolności. Rośliny zostaną również posadzone w rejonie ronda przy ulicach: Piłsudskiego, Niepodległości i Słowackiego, a także na rondzie Armii Krajowej i Narodowych Sił Zbrojnych oraz rondzie Sybiraków.

Kwiaty w wyżej wymienionych lokalizacjach pojawią się do połowy maja. Później zwyciezca przetargu zajmie się ich pielęgnacją i utrzymaniem.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.