Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 kwietnia 2008
  • wyświetleń: 7762

Wypadek na DK-1 w Kobiórze

Wypadek na DK-1 w Kobiórze
fot. PSP Pszczyna


Do kolejnego wypadku z udziałem samochodu osobowego i ciężarowego, doszło w poniedziałek około godz. 18.10, na drodze krajowej nr 1 w Kobiórze.

Ze wstępnych ustaleń pszczyńskiej drogówki wynika, że kierujący samochodem osobowym honda accord uderzył w ciężarówkę wykonującą manewr zawracania. W wyniku zderzenia kierowca hondy w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Ruch na DK1 przez trzy godziny był całkowicie zablokowany. Kierowców jadących w stronę Bielska policja kierowała przez centrum Tychów i starą drogę do Kobióra. Tych jadących w kierunku Katowic - kierowano na Mikołów.

To już drugi poważny wypadek na DK1 w ostatnich dniach. W zeszłą środę w Piasku, kierujący ciężarowym renault magnum najechał na tył seata cordoby, przepychając go przez oddzielający jezdnie trawnik na przeciwny pas ruchu. Tam seat zderzył się czołowo z ciężarową scanią. W wyniku wypadku zginęła kierująca cordobą 31-letnia mieszkanka Bierunia.

mot / czecho.pl, źródło: policja.katowice.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.