Wiadomości

  • 16 czerwca 2003
  • wyświetleń: 1314

Rajd Pojazdów Zabytkowych

W niedzielę 22 czerwca Delegatura Automobilklubu Śląskiego przy Rafinerii Czechowice S.A. zaprasza wszystkich miłośników motoryzacji do Czechowic-Dziedzic na IV Okręgowy Rajd Pojazdów Zabytkowych.

W trakcie imprezy będzie można zobaczyć wiele samochodów i motocykli wyprodukowanych co najmniej 25 lat temu. Najwięcej emocji budzą oczywiście pojazdy przedwojenne - takie również będą startowały w imprezie, m.in. ubiegłoroczny zwycięzca Willis Knight z 1927 roku, urocza Skoda Popular z 1936 roku (uczestniczka wszystkich dotychczasowych edycji rajdu), motocykl Sokół 600 z 1939 roku i wiele innych interesujących pojazdów. Organizatorzy spodziewają się udziału ok. 30 zabytków.

Konkurs elegancji rozpocznie się na Placu 1-go Maja przed Urzędem Miasta o godz. 13.30 i będzie trwał około 1 godziny. O godz. 14.30 na Placu Targowym w Czechowicach-Dzedzicach rozpocznie się próba sportowa, a od godz. 15.13 ponownie na Placu 1-go Maja pojazdy meldować będą się na mecie IV Okręgowego Rajdu Pojazdów Zabytkowych. Pojazdom przyjrzeć się będzie można również w Ligocie na ul. Bielskiej (przed kościołem) od godz. 14.00.

Szczegóły na stronie http://www.delcze.republika.pl class=dodaj target=blank>http://www.delcze.republika.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.