Wiadomości

  • 7 maja 2008
  • wyświetleń: 3307

Policja poszukuje - zobacz rysopisy!

Czechowiccy policjanci poszukują sprawców, którzy w dniu 7 marca 2008 roku w godzinach 15.20 - 16.20 w Czechowicach-Dziedzicach na ulicy Niepodległości wykorzystali nieuwagę sprzedawcy zajętego obsługą klientów. Weszli do niezamkniętego pomieszczenia biurowego w sklepie i skradli z biurka saszetkę z pieniędzmi w kwocie 1700 złotych.

Policja poszukuje - zobacz rysopisy!


Pokrzywdzony zapamiętał, że w czasie kiedy doszło do kradzieży w sklepie, w rejonie przejścia do biura przebywali kobieta w wieku około 50 lat wraz z 25-letnim mężczyzną (portrety pamięciowe w załączeniu). Zwrócili oni uwagę sprzedawcy, gdyż zamierzali zrealizować nietypowe zamówienie, a jednocześnie pozostawili numer kontaktowy telefonu, który jak się okazało nie istnieje.

Rysopisy sprawców:

- kobieta w wieku około 50 lat, wzrost około 178 cm, sylwetka krępa, twarz okrągła, włosy brunatne, długie i kręcone w nieładzie. Ubrana w kurtkę koloru ciemnego oraz beret koloru szarego.

- mężczyzna w wieku około 25 lat, wzrost 178 cm, sylwetka średnia, twarz okrągła, włosy ciemny blond, średniej długości, faliste w nieładzie. Ubrany w kurtkę skórzaną koloru czarnego, przyniszczoną, spodnie dżinsowe koloru niebieskiego.

Świadkowie zdarzenia, a także osoby, które rozpoznają sprawców na załączonych portretach pamięciowych lub posiadają jakiekolwiek informacje na ich temat proszone są o pilny kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Łukasiewicza 4, numery telefonów 032-2153235, 033-8121208 lub z najbliższą jednostką Policji - numery telefonów alarmowych - 997, 112. GWARANTUJEMY ANONIMOWOŚĆ!

KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.