Reklama

Wiadomości

  • 14 maja 2008
  • wyświetleń: 1078

Elektroniczna Skrzynka w Bestwinie

Dzięki staraniom pracowników Urzędu Gminy w Bestwinie na portlau gminnym www.bestwina.pl ukazała sie nowa zakładka - Elektroniczna Skrzynka Podawcza i ruszyło Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta.

Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta z urzędem z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dzięki EBOI konieczność osobistego stawiania się w urzędzie zostaje zredukowana do minimum.

Z poziomu Elektronicznego Biura Obsługi Interesanta mają Państwo możliwość m.in.: przesyłania nowych pism w formie eFormularzy, przesyłania wniosków w postaci załączników do wiadomości e-mail na adres: info@bestwina.pl, podpisywania i szyfrowania przesyłki przy zastosowaniu podpisu elektronicznego, śledzenia toku postępowania sprawy, zaznajamiania się z listą spraw załatwianych w urzędzie, pobierania wzorów dokumentów.

Otrzymanie każdego elektronicznego formularza przez urząd jest potwierdzane wysłaniem urzędowego poświadczenia odbioru. Usługa ta zapewniana jest przez system Hardware Security Module (HSM).

Dzięki zastosowaniu modułu HSM gwarantowana jest w pełni bezpieczna komunikacja z poziomu Elektronicznego Biura Obsługi Interesanta.

Zachęcamy wszystkich interesantów do korzystania z Elektronicznej Skrzynki Podawczej.

gminabestwina.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.