Reklama

Wiadomości

  • 21 maja 2008
  • wyświetleń: 886

Dzień Bibliotekarza w Czechowicach

8 maja uroczyście obchodzono Dzień Bibliotekarza. Wszystkich przybyłych powitała dyrektor MBP Ewa Kmiecik-Wronowicz, która swoim pracownikom złożyła życzenia. – Dziękuję Wam za współpracę, za zapał. Życzę Wam zdrowia, zadowolenia.

Do życzeń i podziękowań dołączyli się goście. – Wasze zaangażowanie do pracy wypływa z serca, za co bardzo dziękuję – powiedział burmistrz Jacek Puchała. Z kolei Jan Mazurkiewicz dodał, że szanuje bibliotekarzy za to, że uczą miłości do książek.

Spotkaniu towarzyszył wykład Jana Mazurkiewicza, wykładowcy Uniwersytetu Jagiellońskiego, redaktora naczelnego Echa, na temat Kultury Paryskiej.

Po części oficjalnej odbył się bankiet, w trakcie którego wzniesiono toast za pomyślność.

W imprezie, oprócz pracowników biblioteki wzięli udział zastępca burmistrza Jacek Puchała, ks. Janusz Ponc, dyrektor POPP Art. Wanda Gryboś-Sznel, radni Stanisław Kopeć, Krzysztof Szczypka, Tadeusz Sroka i Dyrektor PKM Jan Matl.

MBP Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.