Wiadomości

  • 22 maja 2008
  • wyświetleń: 1239

Najlepsi czytelnicy w Czechowicach

13 maja w Filii nr 10 odbyło się spotkanie z Najlepszymi Czytelnikami 2007 roku. W gronie wyróżnionych znalazło się 80 osób, wybranych z wszystkich filii w gminie.

– Jesteście elitą kulturalną tego miasta. Jest nam niezmiernie miło, że możemy Was tutaj gościć. Czechowice-Dziedzice są zaprzeczeniem, że w Polsce się nie czyta, w naszym mieście czyta co trzeci mieszkaniec, a Wy jesteście ich reprezentantami, za co dziękuję – powiedziała do najlepszych czytelników dyrektor MBP Ewa Kmiecik-Wronowicz.

Na spotkanie przybyli również zastępca burmistrza Jacek Puchała i prezes Czechowickiego Stowarzyszenia Kultura Jacek Cwetler, którzy również pogratulowali bohaterom uroczystości.

Najlepsi czytelnicy otrzymali książki oraz róże, własnoręcznie wykonane z bibuły przez pracowników biblioteki. Imprezę uświetnił występ Jolanty Siwek i Rafała Cebuli. Uroczystość zakończył słodki poczęstunek

MBP Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.