Wiadomości

  • 21 maja 2008
  • wyświetleń: 4186

Zaginął mieszkaniec Czechowic

Czechowiccy policjanci poszukują Jana Płaszczycę, s. Bronisława, Genowefy zd. Graca, urodzonego 10 czerwca 1954 roku w Bestwinie i zamieszkałego w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Bestwińskiej 15/6.

Zaginął mieszkaniec Czechowic
fot. Policja


Zaginiony wyszedł z domu w dniu 6 maja 2008 roku w godzinach porannych, informując rodzinę, że wyjeżdża w odwiedziny do znajomych w Zakopanem i dotychczas nie powrócił.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu 60 lat, wzrost około 160 cm, sylwetka bardzo szczupła, włosy siwe, średniej długości, twarz pociągła, oczy niebieskie, nos duży, uszy odstające.

Znaki szczególne: na lewej skroni znamię koloru ciemnego, liczne braki w uzębieniu.

W chwili zaginięcia ubrany: w niebieską kurtkę i spodnie dżinsowe, koszulę z materiału w czerwono-granatową kratę, buty typu adidas koloru białego. Zabrał ze sobą plecak turystyczny na stelażu koloru niebieskiego (zniszczony i wypłowiały), kurtkę z materiału koloru granatowego, kubek, pantofle, dowód osobisty, legitymację rencisty, telefon komórkowy marki Motorola C168. Zaginiony cierpi na schizofrenię paranoidalną.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Łukasiewicza 4, numery telefonów 033-8121208, 32-2153235 lub z najbliższą jednostką Policji, numery telefonów alarmowych - 997, 112.

KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.