Wiadomości

  • 26 maja 2008
  • wyświetleń: 2714

Trwa nabór do czechowickiej ZSZ

Zarząd Walcowni Metali Dziedzice oraz Zarząd Spółki TEMER ogłasza nabór pod swoim patronatem do 1 klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

Nabór odbywa się w zawodach: monter - mechatronik, operator obrabiarek skrawajacych oraz monter - mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych. Zajęcia dydaktyczne odbywać się będą w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych im. Stanisława Staszica w Czechowicach-Dziedzicach. Zajęcia praktyczne pod okiem doświadczonych instruktorów odbywać się będą na terenie Walcowni Metali "Dziedzice" S.A. oraz Spółki TEMER w Czechowicach-Dziedzicach.

Dla absolwentów ZSZ istnieje możliwość zatrudnienia w w/w Spółkach. Po ukończeniu Zasadniczej Szkoły Zawodowej istnieje możliwość uzpupełnienia wykształcenia w Technikum Wieczorowym dla Pracujacych w ZSTiL w Czechowicach-Dziedzicach lub w Zespole Szkółe Silesia w Czechowicach-Dziedzicach. Dla najlepszych uczniów ZSZ przewidziano stypedia.

Zapisy do ZSZ prowadzi Zespół Szkół Technicznych i Licealnych im. Stanisława Staszica w Czechowicach-Dziedzicach ul.Traugutta 11 od godziny 8.00 do godziny 15.00 tel. sekretariatu (032) 215-29-27. Szczegółowe informacje pod numerem tel.661-112-161 lub(032)215-23-51 do 57 wew. 396.

ZSZ Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.