Wiadomości

  • 29 maja 2008
  • wyświetleń: 1083

Uczniowie Zespołu Liceów inwestują

W minionym tygodniu zakończyła się pierwsza edycja Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej Mini SIGG – ogólnopolskiego konkursu dla uczniów realizujących program Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo zorganizowanego przez Fundację Edukacji Rynku Kapitałowego i Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Drugie miejsce w tym konkursie zajęli uczniowie z miniprzedsiębiorstwa HERMES z kl. 2a z Zespołu Liceów im. M.Skłodowskiej-Curie.

We wtorek, 3 czerwca uczniowie odbiorą za ten sukces nagrody na uroczystej gali w trakcie finału Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Miniprzedsiębiorstwo PRODUKCIK 2008 odbywającego się w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Dodać w tym miejscu trzeba, że wspomniana firma uczniowska HERMES zakwalifikowała się do tego finału.

Liczymy, ze tak, jak w latach wcześniejszych, udział uczniów z Czechowic w tym konkursie zostanie przypieczętowany jakimś sukcesem.

Zespół Liceów

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.