
Wiadomości
- 8 października 2025
- wyświetleń: 2008
[FOTO] Dwie interwencje jednego dnia. Plamy ciągnęły się kilkoma ulicami
We wtorek 7 października strażacy dwukrotnie neutralizowali plamy oleju na ulicach Czechowic-Dziedzic i gminy Bestwina.
Pierwsze zgłoszenie, jak relacjonuje OSP Dziedzice, strażacy otrzymali o godzinie 13:40. Zostali zadysponowani do neutralizacji substancji ropopochodnej ciągnącej się od drogi krajowej numer 1 aż do ul. Krakowskiej w Bestwinie. W akcji brały udział w sumie cztery zastępy straży pożarnej - z czechowickiego Posterunku Zamiejscowego JRG2 w Bielsku-Białej, OSP Dziedzice oraz OSP Bestwina.
Kolejne zgłoszenie, tym razem dotyczące plamy oleju, strażacy otrzymali o godzinie 17:04. Rozciągała się ona ulicami Rybacką, Batalionów Chłopskich, Krzywoloków i Czechowicką w Kaniowie, a także Kaniowską, Drzymały, Traugutta i Słowackiego w Czechowicach-Dziedzicach. W tym przypadku interweniowały trzy zastępy straży pożarnej - z czechowickiego Posterunku Zamiejscowego JRG2 w Bielsku-Białej, OSP Dziedzice oraz OSP w Kaniowie.
ZOBACZ TAKŻE

[FOTO] Pożar na Moniuszki. Zrobiło się groźnie, ale sytuacja opanowana

[FOTO] Strażackie ćwiczenia na kaniowskiej "żwirowni". Obejmowały ratownictwo wodno-lodowe

[FOTO] Pożar budynku gospodarczego. Interweniowało 6 zastępów straży pożarnej

Nagłe zatrzymanie krążenia u pasażera pociągu. Interweniowały służby ratunkowe

140 000 czujek dymu i tlenku węgla trafi do osób najbardziej potrzebujących

Ta sytuacja mogła zakończyć się tragedią. "Czujka pomogła uratować życie!"
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

