Reklama

Wiadomości

  • 27 czerwca 2003
  • wyświetleń: 1067

Śmierć na wysypisku

Ciało bezdomnego 46-latka znaleziono wczoraj na wysypisku śmieci w Czechowicach Południowych.

Nadpalone zwłoki leżące w spalonej drewnianej altance zauważył pracownik wysypiska, gdy na jego teren wczoraj tuż przed godziną 8 rano, wjechały z odpadami kolejne samochody ciężarowe. Pomimo że zwłoki mężczyzny były nadpalone, jego tożsamość zdołano ustalić - jest to bezdomny 46-latek. Zatrzymano czterech mężczyzn, którzy – zdaniem policji – mają zwiazek z jego śmiercią. Jaki związek? – tego jeszcze nie wiadomo, cała czwórka była bowiem w chwili zatrzymania pijana i przebywa obecnie w Izbie Wytrzeźwień, do przesłuchań, z oczywistych względów, więc nie doszło. Wiadomo natomiast, że dwójka zatrzymanych, podobnie jak ofiara tragedii (do której przypuszczalnie doszło w nocy z środy na czwartek), nie ma stałego miejsca zamieszkania.

Miejsce tragedii badał wczoraj biegły z zakresu pożarnictwa, w Czechowicach był również prokurator z Pszczyny. To właśnie pod nadzorem pszczyńskiej Prokuratury Rejonowej prowadzić będą śledztwo, w sprawie śmierci na wysypisku, czechowiccy policjanci.


Iza / Mega FM

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.